تمام چیز هایی که ما درباره سریال Loki میدونیم.

Mohammad Alphaژوئن 22, 2020

 

دنیا سینمایی مارول داره گام های بزرگ تری برمیداره و میخواد در فاز جدید تمرکز بیشتری روی سریال ها بذاره، یکی از این سریال ها ، Loki هستش.

 

تام هدیلسون برای ایفا دوباره نقش لوکی برخواهد گشت و ما انتظار داریم که این سریال در سال 2021 پخش بشه. در این مقاله به تمام چیز هایی که تا الان راجب این سریال میدونیم میپرداریم.

 

ادامه تولید

طبق گزارش خبرنگار entertainment لیز هیل ادامه فیلمبرداری سریال Loki درماه جولای شروع میشه، البته این خبر هنوز توسط دیزنی تایید یا تکذیب نشده و حرفی هم راجب اینکه تاریخ پخش این سریال که قبلاً 2021 اعلام شده بود چقدر تاخیر میخوره هم گفته نشده.

 

خانم لوکی

طبق عکس های منتشر شده از سر ست فیلمبرداری سریال Loki نشون میده که “سوفیا دی مارتینو” لباسی که به شدت به لباس ازگاردی لوکی شباهت دارد را پوشیده. ممکنه یه شخصیت دیگه باشه کاملاً، امکان هم داره خود لوکی باشه که خودش رو به شکل یه زن در اورده باشه.

بر اساس کامیک ها و کتاب های اساطیر لوکی میتونه خودش رو به شکل های مختلفی در بیاره. همونطور که در دنیای سینمایی مارول هم دیدیم که او خودش رو به شکل اودین در آورد و مدتی ازگارد رو رهبری کرد. اون میتونه خودش رو به شکل زن هم در بیاره. هیچ تاییدیه ای وجود نداره اما بنظر میرسه “دی مارتینو” خانم لوکی باشه.

 

بازیگران

تام هدیلسون برای ایفا نقش خدای فریب ، لوکی که حدوداً یک دهه هستش که در دنیا سینمایی مارول حضور داره برمیگرده. اما قرار نیست تنها باشه.

گوگو امبتا-را نیز در بیشتر از همه در صحنه ها دیده شده. و همینطور خبرگذاری ورایتی تایید کرده که او در این سریالی بازی خواهد کرد. اما طبق معمول مارول اخباری راجب نقش او منتشر نکرده.

بازیگر مجموعه فیلم Zoolander یعنی اوئن ویلسون نیز برای بازی در نقش نامعلومی به سریال Loki پیوسته. خبرگذاری ورایتی درباره این گفته که هنوز نقش او یک رازه ولی اگه گزارش ها درست باشه این اولین حضور ویلسون در یک فیلم یا سریال ابرقهرمانی خواهد بود.

در نوامبر 2019 خبرگذاری ورایتی خبری مبنی بر اینکه بازیگری بریتانیایی یعنی سوفیا دی مارتینو درحال مذاکره برای پیوستن به سریال Loki هست. تصاویر منتشر شده از ست فیلمبرداری این سریال نیز این خبر رو تایید میکنه. نقش او نیز هنوز یک رازه اما احتمالاً بازیگر مکمل تام هدیلسون خواهد بود.

 

تاریخ شروع پخش

در پنل مارول در کمیک کان سندیگو 2019 در صفحه ی بزرگ استدیو برنامش برای فاز چهارم که شامل سریال Loki هم میشد رو نمایش داد.

خب خط زمانی تهیه توسط مارول سریال Loki قرار بود در بهار 2021 بعد از 7 می (تاریخ اکران قبلی فیلم Doctor Strange: in the Multiverse of Madness) و قبل از تابستون(تاریخ پخش سریال ?…What If) پخش بشه.

اما فعلا مشخص نیست که به دلیل توقف تولید پخش این سریال چقدر تاخیر میخوره.

 

داستان سریال

لوکی اول به عنوان ابرشروری خفن معرفی شد. اما در فیلم های Thor: Ragnarok و Avengers: Infinity War مشخص شد که او چقدر قهرمان میتونه باشه. اما در Avengers: Endgame باز برگشتیم سر همون ابرشرور فریبکار. او بعد از اتفاقات سال 2012 سنگ فضا رو دزدید و فرار کرد.

داستان سریال Loki از ادامه این آغاز میشه. لوکی بزرگترین فریبکار تاریخ ، سنگ فضا رو به دست اورده و از جایی به جای دیگه میره. و نقشه های مختلفی میکشه.

در این سریال ما شاهد بودن لوکی در سال های مختلف رو نیز خواهیم دید.

 

پشت دوربین

مایکل والدرون نویسنده و تهیه کننده این فصل سریال Rick And Morty بر سریال Loki نیز نظارت خواهد کرد. قسمت ابتدایی رو والدرون مینویسه. به عنوان شورانر عمل میکنه. و مدیر تولید سریال Loki نیز هست.

 

امیدوارم از خواندن این مقاله لذت برده باشید

دسته‌بندی‌‎ها
به اشتراک گذاشته شده0

نظر بگذارید

نام *
نامی جهت نمایش اضافه کنید
ایمیل *
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد
وب‌سایت