نتفلیکس Netflix مالکیت فیلم پرهزینه و پر ستاره «Leave The World Beyond» را به دست آورد.

ev3ntجولای 21, 2020

بعد از تلاش های فراوان و رقابت های سخت Netflix با کمپانی هایی همچون Apple, MGM توانست مالکیت فیلم «Leave The World Beyond» به کارگردانی سم اسماعیل (Sam Esmail) و با بازی دنزل واشنگتن (Denzel Washington) و جولیا رابرتز (Julia Roberts) را به دست آورد.

این فیلم اقتباسی از رمان پیشِ روی رومان آلام (Rumaan Alam) است که سم اسماعیل فیلم‌نامه‌ی آن را خواهد نوشت.

جولیا رابرتز، دنزل واشنگتن، سم اسماعیل و چد همیلتون (Chad Hamilton) تهیه‌کنندگی این پروژه را به دست گرفته اند.

داستان از این قرار استه که آماندا و کلی در حال سپری کردن تعطیلاتی رؤیایی به همراه فرزندان نوجوانشان هستند که با مزاحمت زوجی میان‌سال که صاحب‌خانه‌ی تفریحی هستند و از خاموشی بی‌سابقه در شهر گریخته‌اند، روبرو می‌شوند. وقتی اینترنت، تلویزیون و رادیو همانند تلفن ثابت دیگر کار نمی‌کنند، آن‌ها هیچ راهی برای باخبر شدن از اتفاقاتی که در بیرون در حال رخ دادن است ندارند. در همین حین، صداهای عجیبی آرامش منطقه را بر هم می‌زند و حیوانات به طرز عجیبی شروع به مهاجرت می‌کنند. سلامت جسمی و روانی هردو خانواده در حال متلاشی شدن است. اجاره‌کنندگان سفیدپوست و مرفه هستند؛ صاحب‌خانه‌ها سیاه‌پوست و مرفه هستند. مسئله‌ی نژاد و درگیری به وجود آمده بین آن‌ها باعث می‌شود حواس آن‌ها از اتفاقات نگران‌کننده‌ای که در اطرافشان در حال رخ دادن است، پرت شود.و جولیا رابرتز نقش مادر خانواده‌ی مستأجر و واشنگتن نقش صاحب‌خانه را ایفا خواهند کرد.

این فیلم یکی دیگر از فیلم های پرهزینه Netflix به شمار می آید ،

از دیگر فیلم های پرهزینه این کمپانی می توان به فیلم «The Grey Man» با نویسندگی مارک گرینی (Mark Greaney) و کارگردانی برادران روسو و کریستوفر مارکوس با بازی رایان گاسلینگ (Ryan Gosling) و کریس اوانز (Chris Evans) با بودجه 200m$ میلیون دلاری که در دست ساخت است اشاره کرد.

دسته‌بندی‌‎ها
به اشتراک گذاشته شده0

نظر بگذارید

نام *
نامی جهت نمایش اضافه کنید
ایمیل *
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد
وب‌سایت